Ünlülerin Çoğunda Görülen 12 Huy

1944

Yabancısı, yerlisi fark etmiyor. Ünlülerin geliştirdiği belli başlı huylar var. Sanki o davranışları yapmazsanız ünlüler kulübünün kapısından çevrilecekmişsiniz gibi istisnasız hepsi bu hareketlerden en az birini yapıyor. İşte çoğu reklam kokan bu hareketlerden bazıları:

1. Birbirlerine Sataşmaları

Genelinin basın açıklamalarında ya da röportajlarına ‘’Beni böyle şeylerin içine çekmeyin polemiğe girmek istemiyorum.’’ deyip ardından birbirlerine taş atmaları. Reklamın iyisi kötüsü olmaz mantığı.

demet-akalin-091814PD

2. Ağlarken Akan Göz Makyajları Ağızlarını Ayırarak Silmeleri

Ne zaman Tv’de ağlayan bir ünlü görsem mutlak surette akan makyajlarını ağızlarını bir karış açıp silmeye çalışıyorlar. Suratlarının aldığı ifade ise paha biçilemez.

Kim-Kardashian-Cry

3. Sarhoş Olup Kavga Çıkarmaları

Magazin basını genelde gecenin geç saatleri ya da sabahın ilk saatlerinde bar çıkışı kavga esnasında yakalıyor ünlüleri. Yakalayamazlarsa da kendilerine sataşmaları için tahrik ediyorlar. Geneli de bu tuzağa düşüp kavga çıkarıyor.

522011-ozan-guven

4. Çocuklarını Kendilerine Benzetmeye Çalışmaları

Gerek yabancı ünlüler gerekse Türk ünlüler çocuklarını kendi ayak izlerini takip etmeleri konusunda teşvik edip, armut dibine düşer imajı yaratmaya çalışıyorlar.

1380313070_will-smith-jada-pinkett-smith-jaden-smith-willow-smith-lg-will-smith-s-family-cleared-by-cps-over-that-willow-smith-photo-jpeg-110101

5. İlişkilerini Yürütememeleri

Ya dramatik bir ayrılık yaşıyorlar, ya da büyük bir aşkla evlenip senesi dolmadan boşanıyorlar.

Ece-Erken-bosaniyor

6. Haberim Yokmuş Gibi Çek Panpa

Plajda, orada, burada özellikle paparazzileri arayıp yakalanmış numarası yapıyorlar.

tugba-ekinci-nin-makyajsiz-ve-mayolu-hali_782085

7. Bağımlılık

Ünlülerin geneli, kumar, alkol, sigara, uyuşturucu gibi bağımlılıkların pençesinde.

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2015-07-22 05:54:10Z | http://piczard.com | http://codecarvings.comms–|«^¢

8. İlginç Moda Akımlarını Takip Etmeleri

İlginç giyim tarzlarıyla dikkat çekmeye çalışan ünlüler var bir de. Lady Gaga’nın çiğ etli kostümü, ona benzemeye çalışan Hande Yener’in garip moda akımları başlatması gibi. En son olarak Sibel Can’ın oğlunun garip giyimi vardı.

engincanktuu_196843374454ab84165fd26

9. Politikaya Maydanoz Olmaları

Yapabilen vekil oluyor beceremeyen anlasa da anlamasa da bir iki arak söz yazıp politikaya maydanoz olmaya çalışıyor.

Nihat Doğan'ın Özgecan Aslan 'tweet'leri için karar verildi | soL ...

10. Çıplak Fotoğraf Paylaşmaları

Genelde sosyal medya hesaplarından çıplak fotoğraflar paylaşıyorlar. Bizimkiler toplumsal bakış açısı nedeniyle üstlerinde biraz kumaş bırakıyor. Photoshopa güvenmenin,hmm pardon, vücutlarına güvenmenin bir göstergesi olsa gerek. Hani sadece top modeller yapsa bunu, amenna gözlerimiz bayram etsin. Bizde konunun böyle örnekleri de var :

aa2-830x470

11. Şarkı Söylemeye Çalışmaları

İstisnasız hepsi ufak bir kuble, yok efenim eşlik etme falan filan derken mutlaka şarkı söylemeye çalışıyor. Demek ki ünlü olmanın ses tellerinde inanılmaz değişimler yaptığını düşünüyorlar.

emine_un_26092012_1224_wmp4

12. Narsistlik

Hepsi de en iyisini kendileri bilir, onlardan güzeli yoktur, onlardan melek kalplisi yoktur. Hepsi çok acı çekmiştir fakat bunun üstesinden bir şekilde gelip ünlü olmayı hak etmiştir. Öyledir yani.

15.-Hulya-Cup-Tenis-Turnuvasi-30-martta-TED-Kulubunde-basliyor.-Katilim-son-derece-yogun.-Burs-alan-

 
PAYLAŞ