O Kişinin Sizden Hoşlandığını Gösteren 10 İşaret

580

Birçoğumuz emin olmadan karşı tarafa açılmak istemeyiz. Reddedilmekten ölümüne korkarız bu yüzden de karşımızdakinin duygularından emin olmadan harekete geçmeyiz. İşte bize bu hususta yardım edecek; birinin sizden hoşlandığını gösteren 10 işaret:

1. Kaçamak bakışlar atıyorsa

hoşlanan-kadın

Özellikle bayanların en sık yaptığı davranışlardan biridir.Eğer biri sizden hoşlanıyorsa ilk etapta kaçamak bakışlar atıp siz farkettiğiniz anda bakmıyormuş gibi yapacaktır.

2. Etrafınızda Dolaşıyorsa

images

Son zamanlarda çevrenizde yeni birini fark ederseniz bu kişi sizden hoşlanıyor olabilir. Size yakın olmak için etrafınızdan ayrılmayacak,adeta hep ensenizde olacaktır.

3. Gözleriyle konuşuyorsa

tumblr_nsf052Rwe21syznd5o1_500

Sizle konuşurken sürekli göz teması kuruyor,açıkça size uzun bakışlar atıp, sizi izliyorsa bu iyiye işaret demektir.

3. Vücut Dili Onu Ele Veriyorsa

tumblr_nrt2228cNA1uwcnq3o1_400

Eğer biri sizden hoşlanıyorsa kendisi belli etmese bile vücut dili onu ele verecektir. Sizle iletişim halindeyken fark etmeden gülümsüyorsa ya da heyecanlanıp, utanıp kızarıyorsa muhtemelen size karşı boş değil demektir.

4. Yanınızdayken Susuyor veya Aşırı Derecede Çenesi Düşüyorsa

Yanınızdayken ya heyecandan tek bir kelime dahi edemez, susar ya da tam tersi çenesi çok düşer sürekli konuşur.Sizin yanınızdayken hep o ince ayarı kaçırır.

5. Meraklı davranıyorsa

Whispering-Ladies-for-chief-listening-officer-forbes-blog-post1

Sizden etkilenen insan  sizi yakından tanımak ister. Sizle ilgili daha çok bilgiye ulaşmak için size sürekli yakın çevreniz,hobileriniz ve zevklerinizle alakalı sorular sorar.Bizzat sizden öğrenemiyorsa da, başka kaynaklardan araştırır.

6. Sizi önemsiyorsa

issiz-adam_2

Sizden etkilendiyse muhakkak sizi önemseyecektir.Sizi görmediği zaman gözleri sizi arayacak ve en kısa sürede sizinle iletişime geçmek isteyecektir.

7. Sizinle Zaman Geçirmek İçin Bahaneler Arıyorsa

erkeklerin-sizden-hoşlandığını-nasıl-anlarsınız-758x380

Sürekli sizinle olmak,bir şeyler yapmak ister. Hatta sizinle zaman geçirebilmek için bahanelere bile başvurur. ” Aa bende x tarafına gidiyordum, seni bırakayım” gibi.

8. Ortak Zevkleri Ortaya Çıkarmaya Çalışıyorsa

ayni-bardaktan

Eğer ortak zevkleriniz varsa,sizinle bir araya gelince bunlardan  konu açar ve size ne kadar iyi anlaşabileceğinizi göstermeye çalışır.

9. Hafif Kıskançlıklar Yapıyorsa

sevgililer-gunu-hediyesi-217

Belli etmese de içten içe sizi kıskanacak,çevrenizdeki hemcinslerine gıcık olacak ve bunu hal ve hareketlerine yansıtacaktır.

10. Ufak Dokunuşlara Başvuruyorsa

Bazen sizi selamlamak,bazense konuşurken ilginizi çekmek için elinize,kolunuza dokunuyor olabilir. Bu kesinlikle sizinle ilgilendiğini gösterir.

 

 
PAYLAŞ