Erkekler tuvaletinde karşılaşabileceğiniz 7 iğrenç durum

428

Evimizdeki tuvaletin rahatlığı hiçbir yerde olmasa da hepimiz ortak kullanılan tuvaletlerde ihtiyaç gidermek zorunda kalmışızdır. Tuvaletlerin temizliği ne kadar sık yapılırsa yapılsın sizden bir önce giren hanzonun yapacağı bir pislik otomatikmen sizi iğrendirecektir. Hatta öyle durumlar olur ki dışkınızın tuvaletten daha temiz olduğunu düşünmeye başlayabilirsiniz

1) Kapı arkası yazıları

yaln_zca_tuvaletleri_degil_birbirimizide_buldugumuz_gibi_birakalim_600x600AVM’lerde bulunan kapı arkası reklamlarının atası olan bu yazılar genellikle ahlaksız teklifler içermektedir. Zaman zaman siyasi yazılar da yazıldığı görülmüştür. Adam siyasi yazıyı yazarken “ederim böyle siyasetin içine” mi demek istiyor olabilir.

2) Pisuvara işerken pantolonu indiren adam

mi-28Abartısız söylüyorum bir AVM’nin tuvaletinde pisuvara işerken pantolonunu ve iç çamaşırını dizlerine kadar indiren adam görmüşlüğüm vardır. Tasarruflu ampullerden çıkan ışınlar adamın ay gibi mabadına vurup gözümüzü alıyordu resmen.

3) İç çamaşır etiketi

sahin-co-logo-tr-34eb4b5d883-cdckfbTuvalet duvarının olmazsa olmazlarındandır. Büyük ihtimalle altına kaçıran bir vatandaşımız alel acele yeni bir iç çamaşırı almış ve iç çamaşırı giyerken bu etiketi fark ederek en yakınındaki duvara iliştirmiştir. Bu sayede kendinden sonraki nesillere de bir hatıra bıraktığını düşünmüş olabilir.

4) Gaz çıkarma sesleri

c3f600d0025b212bc3977ed70f072ddcGaz çıkarma sesi sadece erkekler tuvaletinde duyulabilir. Çünkü hepimiz biliriz ki bayanlar (özellikle de güzel bayanlar) gaz çıkarmaz. Hele ki afedersiniz zart zurt diye sesler çıkarmak katiyyen mevzubahis değildir (küçük bir tısss belki arada bir olabilir)

5) Kıvırcık kıl

epilasyon1Klozet kapağının bir köşesinde öylece durmaktadır. Bırakan adam “Arkadaşım bu kılda benim DNA’larım var. DNA dediğin önemli bir bilgidir öyle bırakılıp gidilmez” diye hiç düşünmez. Belki de düşünüyordur da nasıl ki bir insan cüzdanını düşürürse o da kılını düşürmüştür, bilemedim şimdi.

6) Klozetteki sarı lekeler

cat-cartoon-cute-plush-thickened-toilet-pad-Toilet-Seat-Cover.jpg_350x350Yıllar önce ayakta küçük abdestini yapmak için pisvuar diye birşey icat edilmiş olmasına rağmen bu arkadaşların özel zevkleri arasında klozete işemek vardır. Tamam hadi işedin diyelim klozetin kapağını kaldırsana be adam. Yok illa oraya sarı puantiyeler bırakacak da kendine sövdürecek. Ha bir de bunun üzerine sifonu da çekmeyenler hatta elini bile yıkamadan çıkanlar var ki şimdi onlara bir şey söyleyip de genç kardeşlerimizin küfür dağarcığını genişletmek istemiyorum.

7) (Eğer hala kusmadıysanız) Tıkalı lavabolar

tıkalı-lavabo-gideri-açmaBüyük ihtimalle denyonun biri elini sildiği kağıt havluların tamamını ya da bir kısmını lavaboya düşürmüş ya da atmıştır. Ondan sonra gelen de lavabodaki kağıt havluyu göre göre musluğu açında tıkanma kaçınılmaz olur. Ben bu durumlarda genellikle orayı temizleyecek olan kişinin ne tarz küfürler edebileceğini düşünürüm. (Not: Tıkalı lavabo fotoğrafı ekleyecektim de sonradan vazgeçtim. Bu iyiliğimi unutmayın…. kıps )

 
PAYLAŞ