Dünyanın En İyi Dekore Edilmiş Bebek Odaları

971

Küçük bebeğinizi kucağınıza almaya çok az kalmışken, şimdiden sizi tatlı bir heyecan sardı. Ne giyeceği, ne yiyeceği, ne kullanacağı önceden belirlendi bile. Onun için en kalitesini ve tabii ki sağlıklı olanını tercih ediyorsunuz. Bebek alışverişinde ilk sıralarda yer alan bebek odaları ise çoğu zaman anne ve babaların aklını karıştırmaktadır. nasıl dekore edileceği, hangi mobilyaların kullanılacağı uzun uzun araştırılır. İşte size fikir verebilecek bazı bebek odaları:
Baby room decor | Room Designs Ideas

Erkek bebekler için güzel bir alternatif olan bu odada mavi rengin baskınlığı kullanılan ahşapla yumuşatılmış, serpiştirilen oyuncuklar, gökyüzü temalı duvar kağıdı, tül cibinlikle odaya şirinlik katılmış.

Musings » nursery decorOldukça sofistike bir seçim olmuş. Odayı mavi veya pembeye boyamak yerine farklı renklerin uyumundan yararlanılıp daha ağır görünüşlü mobilyalara yer verilmiş.

Pictures 1 of 18 - Beautiful White And Red Baby Nursery Room ...Hello Kitty temalı bu odayı minik kızınız büyüdüğünde eminiz ki çok sevecek. Pembe ve beyazın uyumu ile oluşturulan bu odanın her yerine şirinlik hakim.

Baby Boy Room Design | Modern House Decorating Design IdeasSade bir şıklıktan hoşlanan tercih edebilirler. Aynı kesimlere ve şekillere sahip olan mobilyalar ve buna eklenen renk uyumu sağlanmış sticker şimdiden bebeğinizi kaliteli bir zevkle tanıştıracak.

Baby Room | Best Baby Decoration Farklı şeylerden hoşlananlar için. Kamyon şeklinde bir beşik, Aslan Kral temalı bir sticker, beşikle aynı konseptte bir halı, zevkli renkler kutu gibi bir bebek odası.

Cinderella Araba Figürlü Bebek Odaları Takımları, Bebek Odası ...Süslü kızınız için kokoş bir oda. Uyurken hayal alemine dalıp, sihirli dünyalara yolculuk etmesini kolaylaştıracak.

 
PAYLAŞ